Joan Gardy Artigas - Scene de la vie courante
Eef van Brakel - Buren (Gelderland)
Eef van Brakel - Landschap in de Ardennen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1991 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Expressionistisch |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 55.5 x 38.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 70 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Boxtel, Nederland |
Starttijd | 1-8-2023 om 14:40 |
Eindtijd | 28-8-2023 om 12:11 |