Rinus van den Bosch - Regenlicht, 1992

Rinus van den Bosch - Regenlicht, 1992 kopen? Bied vanaf 150!
Rinus van den Bosch - Regenlicht, 1992 kopen? Bied vanaf 150!Rinus van den Bosch - Regenlicht, 1992 kopen? Bied vanaf 150!Rinus van den Bosch - Regenlicht, 1992 kopen? Bied vanaf 150!Rinus van den Bosch - Regenlicht, 1992 kopen? Bied vanaf 150!Rinus van den Bosch - Regenlicht, 1992 kopen? Bied vanaf 150!Rinus van den Bosch - Regenlicht, 1992 kopen? Bied vanaf 150!
  • Rinus van den Bosch (1938-1996)
Type kunstwerkFotografie
Jaartal1992
TechniekC-Print
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 75 cm (h x b)
Incl. lijst78 x 103 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Rinus van den Bosch, Regenlicht, 1992

C Print in lijst

Ook in de collectie van het Stedelijk Museum Amsterdam
Afgebeeld in de catalogus Rinus van den Bosch van Boijmans van Beuningen in Rotterdam.

Wie is Rinus? Daarover schrijven Sjarel Ex, Willem Otterspeer, A.L. Snijders, Tommy Wieringa, Hans Wolff, Wladimir Roemjantsew, Sjarel Ex, Hein van Haaren, Rutger Cornets de Groot, Wietze Patijn, J.P. Guépin, Philip Peters, Nina van den Bosch, Dick Matena en Peter Struycken. Ruim een derde deel van dit boek bevat nieuw en niet eerder gepubliceerd beeld- en tekstmateriaal van Rinus van den Bosch (Den Haag, 1938-1996). In Rinus schrijven mensen uit de wereld van kunst en wetenschap over hun contact met deze opmerkelijke, veelzijdige man en fascinerende kunstenaar. Museum Boijmans van Beuningen besteedt een retrospectief aan deze Haagse kunstenaar. Opening tentoonstelling: 19 september 2009. Marinus Wilhelmus Christiaan (Rinus) van den Bosch (Den Haag, 10 januari 1938 – aldaar, 14 april1996) was een Nederlands beeldhouwer, fotograaf, kunstschilder en tekenaar. Van den Bosch volgde van 1954 tot 1960 onderwijs aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten, waar hij les kreeg van Willem Schrofer. In 1967 mocht van den Bosch de Jacob Marisprijs in ontvangst nemen. Hij werd in 1971 lid van de Haagse Kunstkring. In 2009 was in het Museum Boijmans Van Beuningen een tentoonstelling te zien met werken van Rinus van den Bosch

Starttijd8-4-2024 om 9:46
Eindtijd22-4-2024 om 21:48
Openingsbod € 150
ObjectlocatieDen Haag,  Nederland