Een expressief schilderij van mooi formaat, een echte blikvanger. Duidelijk opgebouwd vanuit zich ontwikkelende intenties. Je kunt er verschillende verhalen in zien. Het behoort tot een serie die hij in/rond 2000 maakte en waarvan ook een boekje is verschenen. Hierin licht hij toe hoe hij te werk is gegaan en wat hij hier zelf in leest. En het laat ook de andere werken uit deze serie zien. Dit boekje hoort bij de aankoop.
Daarnaast is het werk 2 jaar geleden professioneel ingelijst. Het wordt ingelijst geleverd.
Zeer Goed
Hangt in de woonkamer in een rookvrij huis. Lijst kan makkelijk verwijderd worden zonder het schilderij te beschadigen.
koeriersdienst