FA. (9)

Robbert Fortgens - Paint my day

Robbert Fortgens - Paint my day kopen? Bied vanaf 500!
Robbert Fortgens - Paint my day kopen? Bied vanaf 500!Robbert Fortgens - Paint my day kopen? Bied vanaf 500!Robbert Fortgens - Paint my day kopen? Bied vanaf 500!

Geplaatst door  phile

Lid sinds 2021
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Robbert Fortgens (1960)
Jaartal1997
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 140 cm (h x b)
Lijst108 cm x 148 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kleurrijk in het oog springend werk van Robbert Fortgens in goede conditie dat we helaas vanwege ruimte gebrek van de hand dienen te doen.

Robbert Fortgens (1960)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  phile

Lid sinds 2021
0 verkochte items
148 cm
108 cm
140 cm
100 cm
Starttijd:31-01-2022 om 09:21
Eindtijd:13-02-2022 om 21:27
Openingsbod€ 500
ObjectlocatieValkenswaard, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie