Robert Helman - Onleesbaar

Robert Helman - Onleesbaar kopen? Bied vanaf 400!
Robert Helman - Onleesbaar kopen? Bied vanaf 400!Robert Helman - Onleesbaar kopen? Bied vanaf 400!Robert Helman - Onleesbaar kopen? Bied vanaf 400!Robert Helman - Onleesbaar kopen? Bied vanaf 400!
  • Robert Helman (1910-1990)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 x 45 cm (h x b)
Incl. lijst65 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage68
Gekocht bij kunsthandel van der Hurk in  Breda
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Warmenhuizen, Nederland

Robert Helman (1910-1990)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Helman102
Lid sinds 2021
0 verkochte items
80 cm
65 cm
45 cm
30 cm
Starttijd10-10-2021 om 13:28
Eindtijd17-10-2021 om 21:37
Openingsbod € 400
ObjectlocatieWarmenhuizen,  Nederland