Philip Vencken - Acryl op doek, Composition 4 / The face behind
Annemieke Aerssens - Acryl op paneel, Dode vogel - Ingelijst
Jelis van Dolderen - Zeefrdruk, Luna Colorata VI - Ingelijst
Jan Peter van Opheusden - Danseres
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 24 x 19 cm (h x b) |
Incl. lijst | 33 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 300 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
goede staat | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.