Roland Broekhuis - Universum I. / Universum II. / Universum III

Roland Broekhuis - Universum I. / Universum II. / Universum III kopen? Bied vanaf 125!
Roland Broekhuis - Universum I. / Universum II. / Universum III kopen? Bied vanaf 125!Roland Broekhuis - Universum I. / Universum II. / Universum III kopen? Bied vanaf 125!Roland Broekhuis - Universum I. / Universum II. / Universum III kopen? Bied vanaf 125!Roland Broekhuis - Universum I. / Universum II. / Universum III kopen? Bied vanaf 125!Roland Broekhuis - Universum I. / Universum II. / Universum III kopen? Bied vanaf 125!Roland Broekhuis - Universum I. / Universum II. / Universum III kopen? Bied vanaf 125!Roland Broekhuis - Universum I. / Universum II. / Universum III kopen? Bied vanaf 125!Roland Broekhuis - Universum I. / Universum II. / Universum III kopen? Bied vanaf 125!Roland Broekhuis - Universum I. / Universum II. / Universum III kopen? Bied vanaf 125!
  • Roland Broekhuis
Jaartal2021
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen41 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schilderijen geïnspireerd door het Universum.
Binnen dit Thema maak ik schilderijen over energie en materie in het Universum.

Roland Broekhuis

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  broekhuis

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
31 cm
41 cm
Starttijd:27-09-2022 om 16:24
Eindtijd:06-10-2022 om 21:03
Openingsbod € 125
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier