Ron van der Werf (1958) volgde zijn opleiding aan de Koninklijke Academie voor Beeldende Kunst te Den Haag. Van der Werf schildert met acryl, olieverf op doek, paneel en papier, aangevuld met krijt, potlood, textiel, karton gaas en zand. Hij werkt met veel witten die overgaan in bruine of blauwe varianten, geglaceerd in transparante lagen oker, sienna en andere aardtonen. De schilderijen zijn duidelijk het resultaat van een langdurig wordingsproces. waarbij de gelaagdheid van de verf vermengd met diverse materialen de vele ontstaansfasen laten zien.
Titels ontbreken bij de schilderijen. De interpretatie wordt aan de kijker overgelaten, waardoor de mogelijkheid geboden wordt iets te ervaren van de essentie en tijdloosheid die uitstijgt boven de vragen van de waan van elke dag. Al schilderend vertelt hij verhalen over de balans en onbalans in de wereld, zijn wereld. Over inspiratie is Ron kort: "ik begin gewoon. Het is hard werken. Het ene schilderij maakt het andere los".
REF:TY21122
Bezichtiging is altijd mogelijk. Het ophalen van uw aangekochte kunstwerk is mogelijk in Nuenen. Ingelijste kunstwerken worden met koerier verstuurd, volgens de onderstaande tarieven. Niet gelijste werken zullen met de pakketdienst verzonden worden. Oneffenheden op de foto's maken onderdeel van de kavel beschrijving. Deze worden niet apart benoemd. Het oplagenummer op de foto kan variëren met het ontvangen oplage nummer.
Goed
Het werk is over het algemeen in een goede staat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nuenen, Nederland
koeriersdienst