Ron van der Werf - Terra II - Verkocht

Ron van der Werf - Terra II kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Ron van der Werf - Terra II kopen? Bied vanaf 50!Ron van der Werf - Terra II kopen? Bied vanaf 50!Ron van der Werf - Terra II kopen? Bied vanaf 50!
  • Ron van der Werf (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2004
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie zeefdruk met zwel-inkt; geeft relief.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heijningen, Nederland
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00

Ron van der Werf (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  vanbellencolour
262 verkochte items
Alle items van deze verkoper (37)
90 cm
80 cm

ObjectlocatieHeijningen,  Nederland
Starttijd16-1-2022 om 8:03
Eindtijd23-1-2022 om 19:04