Charlotte le Fevre - Meisje - Ets, Ingelijst
Peter Motz - Landschap met molen en trekvaart
Herman Brood - Kleurenzeefdruk BOTJE voor de HOND
Corneille - Bord/schaal 'Vuurvogel'
Gem.techniek. Ingelijst : Ja, met blank houten lijst. Titel : Nee. Gesigneerd : Ja, r.o. Maten : Blad 79 x 64 cm en beeld 71 x 61 cm. Prijs is excl.verzendkosten.
Starttijd | 12-5-2015 om 17:44 |
Eindtijd | 19-5-2015 om 17:44 |