Ruth Root - uniek werk - Collage in papier & acryl - mooi ingelijst

Ruth Root - uniek werk - Collage in papier & acryl - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 690!
Ruth Root - uniek werk - Collage in papier & acryl - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 690!Ruth Root - uniek werk - Collage in papier & acryl - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 690!Ruth Root - uniek werk - Collage in papier & acryl - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 690!Ruth Root - uniek werk - Collage in papier & acryl - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 690!Ruth Root - uniek werk - Collage in papier & acryl - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 690!Ruth Root - uniek werk - Collage in papier & acryl - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 690!Ruth Root - uniek werk - Collage in papier & acryl - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 690!Ruth Root - uniek werk - Collage in papier & acryl - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 690!
  • Ruth Root (1967)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1999
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ruth Root - Collage in papier & acryl - ingelijst

Uniek  werk !
Een collage van de Amerikaanse kunstenaar Ruth Root

Gesigneerd “Ruth Root” op de achterkant (on reverse)
Gedateerd (1999) op de achterkant (on reverse)
Inventarisatie nummer (inv.nr.467) op de achterkant (on reverse)
Zichtbaar door venster achterkant
Zie svp detail foto

Provenance : Andrew Kreps Gallery, New York,

Professioneel ingelijst
Zwevend ingelijst op een (zuurvrij) wit LINNEN achtergrond
In een exclusieve verdiepte wit houten lijst,

Maat lijst : 30 x 40 cm
Maat werk : 20 x 30 cm

Werk in zeer goede conditie
zie svp foto`s

NOTA BENE :
Werk wordt zorgvuldig verpakt voor verzending.
Verzekerde verzending met track&trace.
Wereldwijd !
Levertijd 2-4 weken
Werk in zeer goede conditie
zie svp foto`s
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België Gratis verzending
Naar Duitsland Gratis verzending
Europese Unie Gratis verzending
Wereldwijd Gratis verzending

Ruth Root (1967)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  artleas
Lid sinds 2018
51 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
40 cm
30 cm
30 cm
20 cm
Starttijd3-2-2024 om 12:04
Eindtijd18-2-2024 om 19:15
Openingsbod € 690
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEnschede,  Nederland