Sam Parabirsingh - Icarus Flying Around - Verkocht

Sam Parabirsingh - Icarus Flying Around kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Sam Parabirsingh - Icarus Flying Around kopen? Bied vanaf 45!Sam Parabirsingh - Icarus Flying Around kopen? Bied vanaf 45!Sam Parabirsingh - Icarus Flying Around kopen? Bied vanaf 45!Sam Parabirsingh - Icarus Flying Around kopen? Bied vanaf 45!Sam Parabirsingh - Icarus Flying Around kopen? Bied vanaf 45!Sam Parabirsingh - Icarus Flying Around kopen? Bied vanaf 45!Sam Parabirsingh - Icarus Flying Around kopen? Bied vanaf 45!Sam Parabirsingh - Icarus Flying Around kopen? Bied vanaf 45!Sam Parabirsingh - Icarus Flying Around kopen? Bied vanaf 45!Sam Parabirsingh - Icarus Flying Around kopen? Bied vanaf 45!
  • Sam Parabirsingh (1943-2003)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen44 x 34 cm (h x b)
Incl. lijst76 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een ets in de kenmerkende kleurrijke en expressieve stijl van deze bekende kunstenaar. Dit werk maakt deel uit van een set van twee die in dezelfde stijl zijn ingelijst en altijd naast elkaar hebben gehangen.

Fraai ingelijst en in uitstekende staat zonder verkleuringen of vlekken.
Het werk kan ingelijst worden afgehaald in Helmond en wordt via de post zonder lijst en zonder passepartout opgerold in een stevige koker verzonden.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Helmond, Nederland
Binnen Nederland € 10,00

Sam Parabirsingh (1943-2003)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Diem
0 verkochte items
66 cm
76 cm
34 cm
44 cm