Sam Schellink - Landschap met wilgen - Verkocht

Sam Schellink - Landschap met wilgen kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Sam Schellink - Landschap met wilgen kopen? Bied vanaf 40!Sam Schellink - Landschap met wilgen kopen? Bied vanaf 40!Sam Schellink - Landschap met wilgen kopen? Bied vanaf 40!Sam Schellink - Landschap met wilgen kopen? Bied vanaf 40!Sam Schellink - Landschap met wilgen kopen? Bied vanaf 40!Sam Schellink - Landschap met wilgen kopen? Bied vanaf 40!Sam Schellink - Landschap met wilgen kopen? Bied vanaf 40!Sam Schellink - Landschap met wilgen kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Bertvee
FA. (4)

Lid sinds 2017
102 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Sam Schellink (1876-1958)
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst38 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi landschap met wilgen van Sam Schellink

Samuel Schellink was een Nederlands aquarellist, etser, keramist, kunstnijveraar, pastellist, plateelschilder, schilder, tekenaar en vervaardiger van gouaches. Zijn werkzame periode was van 1891 tot 1958 Bron: Wikipedia

Over het algemeen in goede staat met langs de randen wat slijtage plekjes

Sam Schellink (1876-1958)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Bertvee
FA. (4)

Lid sinds 2017
102 verkochte items
48 cm
38 cm
40 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-12-2020 om 14:31
Eindtijd:13-12-2020 om 22:17
94262
13 dec. / 18:34
€ 40