Sam Schellink - zonder titel (koe)

Sam Schellink - zonder titel (koe) kopen? Bied vanaf 45!
Sam Schellink - zonder titel (koe) kopen? Bied vanaf 45!Sam Schellink - zonder titel (koe) kopen? Bied vanaf 45!
  • Sam Schellink (1876-1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie ets van Sam schellink.

U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.

Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Prent op leeftijd, indruk is goed, papier is egaal wat verkleurd.

Sam Schellink (1876-1958)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (944)
24 cm
35 cm
Starttijd:13-08-2022 om 11:24
Eindtijd:27-08-2022 om 21:26
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland