Sephina Kersten - Tulpen

Sephina Kersten - Tulpen kopen? Bied vanaf 750!
Sephina Kersten - Tulpen kopen? Bied vanaf 750!Sephina Kersten - Tulpen kopen? Bied vanaf 750!Sephina Kersten - Tulpen kopen? Bied vanaf 750!Sephina Kersten - Tulpen kopen? Bied vanaf 750!Sephina Kersten - Tulpen kopen? Bied vanaf 750!
  • Sephina Kersten
Type kunstwerkSchilderij
StijlKlassiek
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen110 x 145 cm (h x b)
Incl. lijst115 x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig werk zeer realistisch indrukwekkend
Met zorg behandeld
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heerhugowaard, Nederland

Sephina Kersten

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Okhuijzen
Lid sinds 2021
0 verkochte items
150 cm
115 cm
145 cm
110 cm