Sieger Baukema 1852-1936 "invallende avond" aquarel gesigneerd ca. 1900 - Verkocht

Sieger Baukema 1852-1936 "invallende avond" aquarel gesigneerd ca. 1900 kopen? Bied vanaf 1!
Sieger Baukema 1852-1936 "invallende avond" aquarel gesigneerd ca. 1900 kopen? Bied vanaf 1!Sieger Baukema 1852-1936 "invallende avond" aquarel gesigneerd ca. 1900 kopen? Bied vanaf 1!Sieger Baukema 1852-1936 "invallende avond" aquarel gesigneerd ca. 1900 kopen? Bied vanaf 1!Sieger Baukema 1852-1936 "invallende avond" aquarel gesigneerd ca. 1900 kopen? Bied vanaf 1!Sieger Baukema 1852-1936 "invallende avond" aquarel gesigneerd ca. 1900 kopen? Bied vanaf 1!Sieger Baukema 1852-1936 "invallende avond" aquarel gesigneerd ca. 1900 kopen? Bied vanaf 1!Sieger Baukema 1852-1936 "invallende avond" aquarel gesigneerd ca. 1900 kopen? Bied vanaf 1!
  • Sieger Baukema (1852-1936)
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar : Sieger Baukema 1852-1936
Titel/Voorstelling: "houtvesters bij invallende avond"
Datering: omstreeks 1900
Medium /Techniek : aquarel op papier
Maten : 47 x 30 cm (papier) en 60 x 43 cm (gelijst)
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : goed

Sieger Baukema heeft zijn opleiding gehad aan de Academie voor Beeldende Kunst en Vormgeving ‘Minerva’ in Groningen. Hij was leerling van Adolf le Comte, Johannes Henderikus Egenberger en Paul Tetar van Elven en hij kreeg aanwijzingen van Théophile de Bock. Hij was van beroep schilder, tekenaar en tot 1877 onderwijzer. Vanaf 1898 was hij leraar aan de Academie Kunstoefening in Arnhem. Hij heeft onder meer les gegeven aan Wijnanda Johanna Dekker, Tamine Groeneveld, Anton Jakma, Elisabeth Mathilde Keer, Louis de Leeuw, Arend Jan Nieuwenhuis, Fokke Tadema, Paul van der Ven, Henri Verstijnen en Willem Jan Willemsen. Sieger Baukema heeft gewoond en gewerkt in Oudemirdum, Deventer, Katwijk aan Zee, Heelsum en Arnhem. Hij was getrouwd met Maria Johanna Philipse, die schilderes was. Zijn onderwerpen in het werk waren bloemen, landschappen en portretten

Sieger Baukema (1852-1936)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (115 )

3108 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:17-04-2015 om 15:39
Eindtijd:01-05-2015 om 15:39
Biedingen (11)
tverbeek
01 mei / 10:14
€ 35
martins
21 apr. / 22:31
€ 30
tverbeek
21 apr. / 22:31
€ 25
martins
21 apr. / 22:31
€ 25
tverbeek
21 apr. / 22:30
€ 20
martins
21 apr. / 22:30
€ 18
tverbeek
21 apr. / 22:30
€ 16
martins
21 apr. / 22:30
€ 14
tverbeek
20 apr. / 20:01
€ 12
17313
20 apr. / 20:01
€ 10
tverbeek
19 apr. / 14:13
€ 1