Zilveren design armband uit de 60 er jaren - Verkocht

Zilveren design armband uit de 60 er jaren kopen? Bied vanaf 170!
Sieraden

Zilveren design armband uit de 60 er jaren kopen? Bied vanaf 170!Zilveren design armband uit de 60 er jaren kopen? Bied vanaf 170!Zilveren design armband uit de 60 er jaren kopen? Bied vanaf 170!Zilveren design armband uit de 60 er jaren kopen? Bied vanaf 170!Zilveren design armband uit de 60 er jaren kopen? Bied vanaf 170!
  • Sieraden
TypeSieraden
TechniekZilver
StijlDesign
OnderwerpArmband
Afmetingen6.7 x 6.5 cm (h x b)
Gewicht24.2 gram
GemerktBuitenlands keur
Zilveren design armband met een rechthoekige blauwe topaas uit de 60 er jaren, gemaakt door Gustav Dahlgren & Co, een bekende Zweedse zilversmid. De armband is volledig gekeurd met jaarletter R9 (1967) zilverkeur, stad (Malmö) en maker.

Sieraden

Alle sieraden (371)

Geplaatst door  goudinkooputrecht
Lid sinds 2021
0 verkochte items
6.5 cm
6.7 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
Starttijd7-10-2021 om 13:29
Eindtijd19-10-2021 om 19:25