Simon van Gelderen - bloemstilleven - Verkocht

Simon van Gelderen - bloemstilleven kopen? Bied vanaf 250!

Simon van Gelderen - bloemstilleven kopen? Bied vanaf 250!Simon van Gelderen - bloemstilleven kopen? Bied vanaf 250!Simon van Gelderen - bloemstilleven kopen? Bied vanaf 250!
  • Simon van Gelderen (1905-1986)
Jaartal1905
StijlImpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst75 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Het oeuvre van deze Brusselse schilder is thematisch divers. Hij schilderde - in impressionistische stijl - zowel landschappen, jachttaferelen, stadsgezichten, kerkinterieurs als stillevens.
Van Gelderen werd opgeleid aan de academie van Sint Lucas en de Academie voor Beeldende Kunsten in zijn geboortestad.
Simon VAN GELDEREN 1905-1986
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Londerzeel, België

Simon van Gelderen (1905-1986)

Geplaatst door  josken
Lid sinds 2020
0 verkochte items
65 cm
75 cm
40 cm
50 cm

ObjectlocatieLonderzeel,  België
Starttijd29-12-2020 om 16:27
Eindtijd12-1-2021 om 22:25
Biedingen (2)