Wim Izaks - Olieverf op papier - Vrije compositie - Handgesigneerd !!!
Peter Brouwer - (1935-2010) - Natuurlandschap met fazanten (inclusief documentatie
Anton Heyboer - Cancan Danseres & Tekst - Handgesigneerd !!!
Joseph Cals - Zeefdruk - Hommage aan Graham Sutherland
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Gips |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 27 x 26 x 21 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Krimpen aan den ijssel, Nederland |
Objectlocatie | Krimpen aan den IJssel, Nederland |
Starttijd | 19-3-2023 om 11:35 |
Eindtijd | 9-4-2023 om 10:47 |