The Beatles - the red album 1962/1966 - Verkocht

The Beatles - the red album 1962/1966 kopen? Bied vanaf 5!
Vinyl

The Beatles - the red album 1962/1966 kopen? Bied vanaf 5!The Beatles - the red album 1962/1966 kopen? Bied vanaf 5!The Beatles - the red album 1962/1966 kopen? Bied vanaf 5!The Beatles - the red album 1962/1966 kopen? Bied vanaf 5!The Beatles - the red album 1962/1966 kopen? Bied vanaf 5!The Beatles - the red album 1962/1966 kopen? Bied vanaf 5!The Beatles - the red album 1962/1966 kopen? Bied vanaf 5!
  • The Beatles (1960-1970)
Type kunstwerk Vinyl
Jaartal 1962
Type LP
Stijl Rock & Pop
Uitgave Overig
2 keer lp vinyl  1a 184-05307
                                  1a 18405308
met de bekende nummers

binnenkant papieren hoes staan al de teksten
ConditieGoed (G+/G)
Het album is in nette staat geen krassen beschadigingen te zien.
achterkant recht boven in hoes iets beschadiging sticker

PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 7,25
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50

The Beatles (1960-1970)

Engels Engels

Geplaatst door  Astrid2240
Lid sinds 2022
28 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)