Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Vinyl |
Jaartal | 1962 |
Type | LP |
Stijl | Rock & Pop |
Uitgave | Overig |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed (G+/G) | ||||||||
Het album is in nette staat geen krassen beschadigingen te zien. achterkant recht boven in hoes iets beschadiging sticker | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Lelystad, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.