Theo Koster - Railway - Verkocht

Theo Koster - Railway kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

Theo Koster - Railway kopen? Bied vanaf 25!Theo Koster - Railway kopen? Bied vanaf 25!Theo Koster - Railway kopen? Bied vanaf 25!Theo Koster - Railway kopen? Bied vanaf 25!
  • Theo Koster (1952)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1998
Techniek Zeefdruk
Drager Papier
Stijl Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 56 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 32/125

Totale afmetingen:
Hoogte 75cm
Breedte 84cm
Wordt per koker verstuurd
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Poppel, België
Binnen België € 5,60
Naar Nederland € 10,00
Naar Duitsland € 15,20
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 46,80

Theo Koster (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  Birgit79
Lid sinds 2022
52 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
66 cm
56 cm