Type kunstwerk | Fotografie |
Foto kleur (formaat 30x30) in smalle zwarte houten lijst (formaat 55x55, licht beschadigd) met passe-partout. Op achterzijde gesigneerd 2/4 op briefpapier Musée d'air Moderne, 1984.