Zeer fraaie houtsnede op Verge papier van de bekende Duitse kunstenaar Thilo Maatsch uit 1922.
Afmeting blad 43 x 30 cm Afmeting beeld 25 x 17 cm in zeer goede staat.
Handgesigneerd en genummerd oplage 100ex.
THILO MAATSCH (1900-1983) komt al op zeer jonge leeftijd in aanraking met kunst, o.a. van Die Blaue Reiter (Macke, Kandinsky, etc.). Hij volgt een schildersopleiding en doceert al vanaf 1924 aan het Bauhaus in Weimar, waar hij vriendschappelijke banden aangaat met mensen als Moholy-Nagy en Oskar Schlemmer. Hij leert door zijn vrienden en kunstverzamelaars Kandinsky en Paul Klee kennen.Eind 20-er jaren wordt hij lid van de "November-Gruppe" en het "Verband Bildender Künstler Berlin".
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Spannum, Nederland
Tot 5 kg.
€ 11,95