Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Aquarel |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 16 x 12 cm (h x b) |
Passe-partout | 24 x 18 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Aquarel “Onder water symphonie” in prachtige kleuren en in zeer
goede staat, gesigneerd rechts onder.
Maat Passe Partout H. 24 x Br. 18 cm. - maat werk H. 16 x Br. 12 cm.
Ik garandeer het werk “Onder water symphonie” van Toine Corstjens op echtheid.
Het werk is in familie bezit en nooit eerder verkocht geweest.
Het werk wordt goed verpakt en aangetekend verzonden.
Voor meer informatie over de schilder zie www.toinecorstjens.nl
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maastricht, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Starttijd | 24-1-2022 om 15:03 |
Eindtijd | 6-2-2022 om 21:06 |
Objectlocatie | Maastricht, Nederland |