Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Aquarel |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Ton Etman is een hedendaags kunstenaar en genoot zijn opleiding aan de Universiteit van Leiden (leraar?) en de Vrije Academie te Den Haag. Zijn werk is veelal kleurrijk. Etman staat vermeld in het RKD-archief en Jacobs 2000, vol.2, pagina 359 . | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 21-4-2024 om 11:38 |
Eindtijd | 5-5-2024 om 20:39 |