Bobo - Animal mask - BOBO, BWA - Burkina Faso'
Hans Ebeling Koning - Zonder titel
Erwin van Krey - Startled girl
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1986 |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 64 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 10 exemplaren |
Leuke zeefdruk van Ton van Kesteren in goede staat.
Gesigneerd en genummerd. De zeefdruk kan worden bekeken en/of opgehaald in onze galerie Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.
Conditie | Zeer Goed | ||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 1-10-2022 om 14:11 |
Eindtijd | 17-10-2022 om 8:10 |