Toyokuni Utagawa II - Man met bamboetak en opiumpijp - Verkocht

Toyokuni Utagawa II - Man met bamboetak en opiumpijp kopen? Bied vanaf 100!
Prenten voor 1900

Toyokuni Utagawa II - Man met bamboetak en opiumpijp kopen? Bied vanaf 100!Toyokuni Utagawa II - Man met bamboetak en opiumpijp kopen? Bied vanaf 100!Toyokuni Utagawa II - Man met bamboetak en opiumpijp kopen? Bied vanaf 100!
  • Toyokuni Utagawa II (1777-1835)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Periode 1800 t/m 1899
Techniek Hout/Linosnede
Drager Papier
Onderwerp Aziatisch
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 36 x 23.5 cm (h x b)
Incl. lijst 51.1 x 38.7 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Fijn gestileerd, helder van kleur
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heemstede, Nederland

Toyokuni Utagawa II (1777-1835)

Japans Japans

Geplaatst door  pvanwingerden
Lid sinds 2022
0 verkochte items
38.7 cm
51.1 cm
23.5 cm
36 cm