Val-Saint-Lambert - La Pietà di Michelangelo

Val-Saint-Lambert - La Pietà di Michelangelo kopen? Bied vanaf 65!
Val-Saint-Lambert - La Pietà di Michelangelo kopen? Bied vanaf 65!Val-Saint-Lambert - La Pietà di Michelangelo kopen? Bied vanaf 65!Val-Saint-Lambert - La Pietà di Michelangelo kopen? Bied vanaf 65!Val-Saint-Lambert - La Pietà di Michelangelo kopen? Bied vanaf 65!Val-Saint-Lambert - La Pietà di Michelangelo kopen? Bied vanaf 65!
  • Val-Saint-Lambert (1826)
Type kunstwerkGlas / Keramiek
Jaartal1960
Afmetingen21.2 x 15 x 1.2 cm (h x b x d)
Gewicht1500 gram
GemerktOngemerkt
Zeldzaam prachtig Val Saint Lambert *LA PIETA* naar Michelangelo, Jezus Christus en Maria in omgekeerd geslepen kristal.

Het Pieta-beeld heeft prachtige details, helder en mat glas en lijkt getrouw op het origineel van Michelangelo, het geeft een heel mooie voorstelling weer.
Het stuk verkeert in uitstekende staat, het is zwaar en kan op een standaard gezet worden.

La Pieta-kunst heeft een afmeting van ongeveer:
hoog 21,2cm
breed 15cm
diep 1,2cm.

Het kavel zal zeer goed verpakt en verzonden worden met track en trace.

Kleine gebruikerskrasjes, maar te verwaarlozen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Breskens, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 22,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 60,00

Starttijd5-4-2024 om 17:11
Eindtijd12-4-2024 om 21:22
Openingsbod € 65
ObjectlocatieBreskens,  Nederland