Werner Moonen - Gij zult mij niet scheiden Ik breng de nacht door in het oog van de dag .
Eric Toebosch - Una Assietta Particolare
Marcel van Hoef - De bekende wereld
Jef Diederen - Olieverf op doek: Provence III - 1984 (heeft in museum Jan gehangen!) + boek
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 1950 t/m 1979 |
Afmetingen | 20 x 9 cm (h x b) |
Gemerkt | Ongesigneerd |
hoog 20 cm., breed 9 cm.
verzending met Track & Trace
dit item kan ook in onze galerie *de Curiositeiten van Larry* in Alkmaar worden opgehaald (eigen parkeergelegenheid).
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 6-2-2019 om 14:19 |
Eindtijd | 17-2-2019 om 19:28 |