Vincent Haddelsey - La chasse - Verkocht

Vincent Haddelsey - La chasse kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

Vincent Haddelsey - La chasse kopen? Bied vanaf 20!Vincent Haddelsey - La chasse kopen? Bied vanaf 20!Vincent Haddelsey - La chasse kopen? Bied vanaf 20!Vincent Haddelsey - La chasse kopen? Bied vanaf 20!Vincent Haddelsey - La chasse kopen? Bied vanaf 20!Vincent Haddelsey - La chasse kopen? Bied vanaf 20!Vincent Haddelsey - La chasse kopen? Bied vanaf 20!Vincent Haddelsey - La chasse kopen? Bied vanaf 20!Vincent Haddelsey - La chasse kopen? Bied vanaf 20!Vincent Haddelsey - La chasse kopen? Bied vanaf 20!
  • Vincent Haddelsey (1929)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: uitstekend.
Afmeting: afbeelding 27 x 43 cm.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Gecombineerde verzending mogelijk t/m 4 lithografieën.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,00
Wereldwijd € 25,00

Vincent Haddelsey (1929)

Geplaatst door  Privateartcollector
Lid sinds 2017
868 verkochte items
Alle items van deze verkoper (49)
54 cm
38 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen,  Nederland
Starttijd4-4-2021 om 22:08
Eindtijd8-4-2021 om 22:24