W. v.d. Meij; ets; Korenmolen-Alphen aan den Rijn

W. v.d. Meij; ets; Korenmolen-Alphen aan den Rijn kopen? Bied vanaf 15!
W. v.d. Meij; ets; Korenmolen-Alphen aan den Rijn kopen? Bied vanaf 15!W. v.d. Meij; ets; Korenmolen-Alphen aan den Rijn kopen? Bied vanaf 15!W. v.d. Meij; ets; Korenmolen-Alphen aan den Rijn kopen? Bied vanaf 15!
  • Wim van der Meij (1949)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie ets van Wim van der Meij van de korenmolen bij Alphen aan den Rijn uit 1981. De ets is ingelijst en kan direct aan de muur.

Afmetingen lijst: 36,5 bij 26,5; Passepartout 14,4 bij 10,4

nummer 183 van een oplage van 250

Kan worden opgehaald in Almere of in Amsterdam, eventueel bezorgd tegen kilometervergoeding. Bij mijn andere items is nog een ets van Alphen aan den Rijn van Wim van der Meij.

Wim van der Meij (1949)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Pref

20 verkochte items
Starttijd:03-05-2015 om 20:29
Eindtijd:15-05-2015 om 20:29
Openingsbod € 15
ObjectlocatieNederland