Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1918 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Drager | Japans Papier |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Religieus |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 25 x 19.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Berlin, Duitsland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Starttijd | 15-12-2023 om 18:46 |
Eindtijd | 24-12-2023 om 10:07 |
Objectlocatie | Berlin, Duitsland |