Willem Jacobus Alberts - Boerderij met Landschap

Willem Jacobus Alberts - Boerderij met Landschap kopen? Bied vanaf 250!
Willem Jacobus Alberts - Boerderij met Landschap kopen? Bied vanaf 250!Willem Jacobus Alberts - Boerderij met Landschap kopen? Bied vanaf 250!Willem Jacobus Alberts - Boerderij met Landschap kopen? Bied vanaf 250!
  • Willem Jacobus Alberts (1912-1990)
Type kunstwerkSchilderij
IngelijstIngelijst
Afmetingen31 x 40.5 cm (h x b)
Incl. lijst48 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Boerderij met landschap, in goede staat.
in goede staat

Willem Jacobus Alberts (1912-1990)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  fredjansen
Lid sinds 2018
0 verkochte items
58 cm
48 cm
40.5 cm
31 cm
Starttijd15-7-2018 om 9:05
Eindtijd29-7-2018 om 10:00
Openingsbod € 250
ObjectlocatieRotterdam,  Nederland