Koen Vanmechelen - The Fighter
Jaartal | 1994 |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 110 x 140 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
zie foto's voor een juiste indruk! | |
Objectlocatie | Waalwijk, Nederland |
Starttijd | 25-7-2022 om 14:59 |
Eindtijd | 3-8-2022 om 21:02 |