Willem Oppenoorth - Windmolen in polderlandschap
Walter Darby Bannard - "Mandragora" 1976 - Oplage 160 - gesigneerd en genummerd
Lourens Alma Tadema - Geliefden
Jaartal | 1949 |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 39 x 49 cm (h x b) |
Incl. lijst | 48 x 58 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||||
Schilderij ziet er goed uit, lijst is stevig, aan de achterkant zit een extra lapje, niet zichtbaar aan de voorkant | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Kantens, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.