Er zitten wat zwartkleurige krasbeschadigingen in het glas, maar dat is eenvoudig op te lossen door nieuw glasplaatje, indien gewenst.
De gravure heeft iets oriëntaals en de details zijn erg mooi.
De ets-gravure is in zeer goede staat en mooi ingelijst met passe-partout en achter glas.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Harich, Nederland
koeriersdienst