Yoel Benharrouche - onbekend

Yoel Benharrouche - onbekend kopen? Bied vanaf 100!
Yoel Benharrouche - onbekend kopen? Bied vanaf 100!Yoel Benharrouche - onbekend kopen? Bied vanaf 100!Yoel Benharrouche - onbekend kopen? Bied vanaf 100!Yoel Benharrouche - onbekend kopen? Bied vanaf 100!Yoel Benharrouche - onbekend kopen? Bied vanaf 100!
  • Yoel Benharrouche (1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen64 x 64 cm (h x b)
Incl. lijst89 x 89 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Vrouw in blauwtinten met passe partout en blauwe houten lijst
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Vught, Nederland

Yoel Benharrouche (1961)

Israëlisch Israëlisch

Geplaatst door  Marjolein1964
Lid sinds 2021
0 verkochte items
89 cm
89 cm
64 cm
64 cm
Starttijd15-11-2021 om 15:05
Eindtijd28-11-2021 om 22:18
Openingsbod € 100
ObjectlocatieVught,  Nederland