Zeefdruk van Sylvia Kristel (Woman) - Verkocht

Zeefdruk van Sylvia Kristel (Woman) kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Sylvia Kristel
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige zeefdruk van Sylvia Kristel

Kunstenaar: Sylvia kristel
Titel: Woman
Techniek: zeedruk
Afmeting papier: 25x26
Gesigneerd: Met de hand in poltlood
Oplage: EA
Conditie: In zeer goede staat (nieuwstaat)
Verzendkosten: €10,-aangetekend en verzekerd
Afhalen: Gratis en kan in Bovenkarspel

Zie ook de overige veilingen van ''Messie" op de kunstveiling!

Gecombineerde verzending mogelijk.

Sylvia Kristel

Geplaatst door  MooiSpul
0 verkochte items

Starttijd20-5-2014 om 21:15
Eindtijd31-5-2014 om 21:15
Biedingen (4)