Zeefdruk van Sylvia Kristel (Woman) - Verkocht

Zeefdruk van Sylvia Kristel (Woman) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

Sylvia Kristel

Geplaatst door  MooiSpul

168 verkochte items
  • Sylvia Kristel
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige zeefdruk van Sylvia Kristel

Kunstenaar: Sylvia kristel
Titel: Woman
Techniek: zeedruk
Afmeting papier: 25x26
Gesigneerd: Met de hand in poltlood
Oplage: EA
Conditie: In zeer goede staat (nieuwstaat)
Verzendkosten: €10,-aangetekend en verzekerd
Afhalen: Gratis en kan in Bovenkarspel

Zie ook de overige veilingen van ''Messie" op de kunstveiling!

Gecombineerde verzending mogelijk.

Sylvia Kristel

Geplaatst door  MooiSpul

168 verkochte items
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:20-05-2014 om 21:15
Eindtijd:31-05-2014 om 21:15
Biedingen (4)
lvansteen
31 mei / 13:30
€ 15
kleurrijkekunstfriesland
31 mei / 13:30
€ 10
kleurrijkekunstfriesland
27 mei / 08:06
€ 5
ArtAtelier
26 mei / 11:59
€ 1