Zhou Jun - “southern”

Zhou Jun - “southern” kopen? Bied vanaf 800!
Zhou Jun - “southern” kopen? Bied vanaf 800!Zhou Jun - “southern” kopen? Bied vanaf 800!
  • Zhou Jun (1955)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGemengde Druktechniek
IngelijstIngelijst
Afmetingen1.30 x 80 cm (h x b)
Incl. lijst1.30 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1
Onderwerpen, kleine dieren, portretten, en landschappelijke, abstracte werken gemaakt met zwarte inkt in allerlei nuances met als enige kleur het heldere rood van het stempeltje met handtekening.
Na de koop is het inktschilderij wat op meerdere lagen papier is geschilderd opgehangen . Wegens verhuizing naar een kleinere woning gaan we de inktschilderijen verkopen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Egmond aan den hoef, Nederland

Zhou Jun (1955)

Chinees Chinees

Geplaatst door  Foppetjeerd1950
Lid sinds 2020
0 verkochte items
80 cm
1.3 cm
80 cm
1.3 cm
Starttijd8-11-2020 om 15:41
Eindtijd22-11-2020 om 22:10
Openingsbod € 800
ObjectlocatieEgmond aan den Hoef,  Nederland