Elva Polyakova (1970) Summer nice day
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 103 x 103 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 500