Elva Polyakova - Evening in Amsterdam

Elva Polyakova - Evening in Amsterdam kopen? Bied vanaf 350!
Elva Polyakova - Evening in Amsterdam kopen? Bied vanaf 350!Elva Polyakova - Evening in Amsterdam kopen? Bied vanaf 350!Elva Polyakova - Evening in Amsterdam kopen? Bied vanaf 350!Elva Polyakova - Evening in Amsterdam kopen? Bied vanaf 350!Elva Polyakova - Evening in Amsterdam kopen? Bied vanaf 350!Elva Polyakova - Evening in Amsterdam kopen? Bied vanaf 350!Elva Polyakova - Evening in Amsterdam kopen? Bied vanaf 350!Elva Polyakova - Evening in Amsterdam kopen? Bied vanaf 350!
  • Elva Polyakova (1970)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2024
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een prachtige schilderij , acrylverf op canvas.
Certificaat met kunstenaar handtekening  inbegrepen.
Perfect
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 65,00

Elva Polyakova (1970)

Pools Pools Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  Vladimir78
Lid sinds 2022
13 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
120 cm
80 cm
Openingsbod € 350
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd17-4-2024 om 2:55
Eindtijd23-4-2024 om 20:00