Wassily Kandinsky (1866-1944)
  5. Kunstenaar
  6. >
  7. Wassily Kandinsky
Wassily Kandinsky (1866-1944)

Wassily Kandinsky (1866-1944)

Kunstschilder, Graficus, Tekenaar

Wassily KANDINSKY (Moskou 1866 - Neuilly-sur-Seine 1944)

Kandinsky was een van de schilders die vorm en filosofische ondergrond gaf aan de abstracte kunst in het eerste kwart van de twintigste eeuw.

Aangeboden items
6
Verkochte items
67
Nationaliteit
Russisch Russisch  Frans Frans
Links
Favoriet
Wassily Kandinsky - "Murnau - Berglandschaft mit Kirche" kopen? Bied vanaf 150!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans "Murnau - berglandschap met kerk"
Techniek Offset
Afmetingen 42 x 48 cm (h x b)
€ 150
Wassily Kandinsky - "Kühle Streifen" - WG Bild-Kunst, Bonn - 1997 kopen? Bied vanaf 90!
Techniek Offset
Afmetingen 38.5 x 48 cm (h x b)
€ 90
Wassily Kandinsky - Wassily Kandinsky 6 Original Holzschnitte in Les Tendances Nouvelles 1907 - rar kopen? Bied vanaf 480!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans Wassily Kandinsky 6 originele houtsneden in Les Tendances Nouvelles 1907 - zeldzaam
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 480
Wassily Kandinsky - 6 boekwerken kopen? Bied vanaf 85!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans 6 boekwerken
Techniek Softcover
Afmetingen 29 x 24.5 cm (h x b)
€ 85
Wassily Kandinsky - La Forme Rouge Farb-Serigraphie kopen? Bied vanaf 350!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans De rode vorm Farb-serigrafie
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 68 x 49 cm (h x b)
€ 350