Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Negentien delen van het puntmuts servies Laren ontworpen door Fokke Hamming voor Potterie Driehoek Huizen. Het servies is uitgevoerd in typische jaren'70 kleuren glanzend geel en mat bruin. Het servies bestaat uit de volgende onderdelen;
Twee grote dekselschalen afmetingen; 23 cm hoog (incluis deksel) en 18 cm in diameter
Twee kleine dekselschalen afmetingen; 20 cm hoog (incluis deksel) en 18 cm in diameter
Ronde serveerschaal afmetingen; 28,5 cm diameter
Een grote suikerpot of strooppot met deksel afmetingen; 15 cm hoog (incluis deksel) en 11 cm in diameter
Een kleine suikerpot met deksel; 12 cm hoog (incluis deksel) en 9 cm in diameter
Twee ronde groente of soep schalen; 8 cm hoog en 13,5 cm in diameter (incluis oortjes)
Vier koffie kopjes afmetingen; 6,5 cm hoog en 7,5 cm in diameter
Bij een van de kleine dekselschalen is de knop gerepareerd, de deksel en een van de oortjes van de kleine suikerpot zijn gerepareerd en een van de oortjes van de grote suikerpot is gerepareerd. De overige stukken zijn in prima onbeschadigde conditie. De meeste zijn aan de onderzijde met de hand gemerkt en sommige stukken zijn ook nog voorzien van een merksticker.
Objectlocatie | Gouda, Nederland |
Starttijd | 12-6-2018 om 23:20 |
Eindtijd | 26-6-2018 om 22:25 |