Herman Brood - 3 boeken; 1x gesigneerd met uitgebreide opdracht door Bart Chabot
Herman Brood - Offsetlitho, gesigneerd in de druk
Philippe Labarthe - Polémique entre ça et ça
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Handgekleurde ets gedrukt op zijde, r.o gesigneerd in pen. Afm. doek 31x22, beeld 26,5x17 cm.
verzending tussen twee plaatjes, 4,50, aangetekend 9,15.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Voorthuizen, Nederland |
Objectlocatie | Voorthuizen, Nederland |
Starttijd | 11-1-2018 om 17:48 |
Eindtijd | 25-1-2018 om 17:48 |