Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Houtsnede van de Japanse kunstenaar Fumio Fujita uit 1964. Nummer: 4/50. Het werk is zowel onderaan in het witte gedeelte als onderaan in het groene gedeelte, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H41 x b29,5 cm. Afmetingen voorstelling: H39 x b26,5cm. De kleuren zijn in het echt iets donkerder. Conditie: in goede staat. De witte randen zijn iets vergeeld. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
ZZIM
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 17-4-2018 om 22:24 |
Eindtijd | 27-4-2018 om 21:24 |