Lid sinds 2020 / Zoetermeer , Nederland
15 aangeboden items / 48 verkochte items
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 12 x 12 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Penseel (Inkt) |
Afmetingen | 64 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 38 x 29.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Stift |
Afmetingen | 32 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 37.5 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 101 x 81 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 38 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 55 x 74.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 74 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 80 x 66 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 46 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 79 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 75 x 92 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |