Jaartal | 2014 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 10 x 10 cm (h x b) |
Incl. lijst | 12 x 12 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zoetermeer, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Starttijd | 9-12-2023 om 12:59 |
Eindtijd | 17-12-2023 om 11:00 |
Objectlocatie | Zoetermeer, Nederland |