Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1983 |
Techniek | Penseel (Inkt) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 32.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 64 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Het werk bevindt zich in zeer goede staat. Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden. Bij foto's van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zoetermeer, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Starttijd | 5-12-2023 om 18:38 |
Eindtijd | 18-12-2023 om 22:15 |
Objectlocatie | Zoetermeer, Nederland |