Karel Appel - Sunday (head on table)

Karel Appel - Sunday (head on table) kopen? Bied vanaf 425!
Karel Appel - Sunday (head on table) kopen? Bied vanaf 425!Karel Appel - Sunday (head on table) kopen? Bied vanaf 425!Karel Appel - Sunday (head on table) kopen? Bied vanaf 425!Karel Appel - Sunday (head on table) kopen? Bied vanaf 425!Karel Appel - Sunday (head on table) kopen? Bied vanaf 425!Karel Appel - Sunday (head on table) kopen? Bied vanaf 425!Karel Appel - Sunday (head on table) kopen? Bied vanaf 425!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
IngelijstIngelijst
Afmetingen82 x 63 cm (h x b)
Incl. lijst101 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
De befaamde portfolio “Seven summer days” bevat 14 werken. Karel Appel realiseerde voor elke dag van de week twee werken, waarvan telkens een vrij persoonlijk werk (veelal een zelfportret) genoemd naar de dag, en een werk van een hoofd/figuur in 7 verschillende kleuren/uitvoeringen.

Literatuur: Karel Appel, Henk van der Vet. Christian Dotremont, van Spijk uitgeverij , 1991.

Afkomstig uit de nalatenschap van Henk van der Vet (ongenummerd).

Het werk is ingelijst in een eenvoudige maar prima wissellijst.

Het is mogelijk om het werk vooraf te bezichtigen en te beoordelen @dabra_art.

Uiteraard is het met de hand gesigneerd en voorzien van certificaat van echtheid.

Verzenden is bespreekbaar maar in de meeste gevallen niet mogelijk.
In goede staat, zie foto’s.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zoetermeer, Nederland

Starttijd18-12-2023 om 11:47
Eindtijd1-1-2024 om 20:48
Openingsbod € 425
ObjectlocatieZoetermeer,  Nederland