MarcelJumbo
  5. MarcelJumbo

MarcelJumbo

Lid sinds 2023 / Rotterdam , Nederland

5 aangeboden items / 0 verkochte items

Hans Leyerzapf - Stoelkop kopen? Bied vanaf 700!
Hans Leyerzapf (1950) Nederlands Stoelkop
Afmetingen34 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 700
Jim Davis - Norman Rockwell, Garfield, HANDGESIGNEERD, Schilderij in lijst kopen? Bied vanaf 200!
Jim Davis (1945) Norman Rockwell, Garfield, HANDGESIGNEERD, Schilderij in lijst
TechniekLitho
Afmetingen64 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
TechniekLitho
Afmetingen64 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Jim Davis - Norman Rockwell, Garfield, HANDGESIGNEERD, Schilderij in lijst kopen? Bied vanaf 195!
TechniekLitho
Afmetingen62 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195
Jim Davis - Norman Rockwell, Garfield, Men at Sea, HANDGESIGNEERD kopen? Bied vanaf 220!
Jim Davis (1945) Norman Rockwell, Garfield, Men at Sea, HANDGESIGNEERD
TechniekLitho
Afmetingen74 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 220